Chuliganė

Nusikaltau ar prasikaltau. Nepriimu palinkėjimo saulės spindulių. Tiksliau nesureaguoju. Gal man jų jau per daug, tų saulės zuikučių, belakstančių baltomis mano kambario sienomis, bandančių sušildyt kiek atvėsusius jausmus ir prikelt gyvenimui trečiam mano besirengiančią, bet niekaip nepasirengusią išeiti sielą. Mano beveidę ir bevardę sielą. Labai ją myliu. Tokią iš dalies dvasingą, iš dalies absoliučiai tuščiavidurę…

Vidur prūdo bliūdas plūdur… 🙂 Mėnulis. Kas to nežino, nežino nieko. Didžiausias niekadėjas ir viliokis. Duotų ir netesėtų pažadų seifas su kodiniu užraktu: Paslapčia visiems. Ne veltui vilkai ir šunys į mėnulio pilnatį staugia. Žmogus gi prisigalvoja, kad pilnatis tai blogai. Visokių monų bijo. O ji nekalta tai jau tikrai. Reikėtų ir žmogui “pastūgaut“ į ją, o neprisigalvot, kad jei pilnatis, tai tik galvos skausmas. Pilnatis geriau, nei mėnulio pjautuvas arba jaunas mėnuo. Tik ir žino sielą balamūtyt ir palikt sužeista širdimi. Iki kitos savo jaunystės. Nors dabar jau nieko mėnesiena nenustebinsi. Niekas nedūsauja nei į pilnatį, nei į jį jauną. Visi į išmaniuosius įlindę. Dieną naktį iš rankų nepaleidžia, dūsauja į jį. Tik ar laimingi? Gal. Nesiimu smerkti. Išmaniųjų karta. Gerbiu juos. Aš tai velniškai konservatyvi. Užsikonservavau save ir likau mygtukinė. Mat savo laiku sumąsčiau, kad esu pati labai jau išmani. Tai dviejų išmaniųjų namuose bus per daug. Susipešim dėl vietos po saule ir nebus nieko gero.
Na nukrypau nuo palinkėjimo saulės spindulių. Iš tiesų tai labai juos mėgstu. Ir palinkėjimus mėgstu. Susirenku juos ir galvoju, ką nors kada nors iš jų suraizgyti sumazgyti. Ką nors tokio, kad kai mano beveidė ir bevardė siela iškeliaus (laaaabai negreitai, nedžiūgaukit iš anksto, dar ilgokai pakvaršinsiu jums galvas), išlikčiau bent vienos kurios atmintyje didžiausios chuliganės vardu, chuliganišku veidu ir chuliganiškomis užmačiomis užantyje.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


%d bloggers like this: