Apsikabinimas

Kokia palaima. Vėl praeisiu gatve, kurios nemėgstu. Skaičiuosiu medžius ir krūmus, vėją savyje saugančius. Maniau suėmusi savo gyvenimą į saują. Kurgi ne. Jis priekyje, aš iš paskos, atleiskit už netinkamą žodį, tursenu.

Tik jau neaiškinkit, kad reikia neit nemėgstama gatve. Tai kad nėra kitos. Ta vienintelė veda į ten, kur galima nusipirkt duonos. Nemoku be jos, negaliu. Tinginukai varškėtukai nėra išganymas. Menka paguoda, kai sidabro šuliniai ne man telkšo. Dar būtų nieko, jei nustočiau save guosti ir glostyt. Vien už tai, kad esu. Apsivilkčiau pagaliau savo balinę suknią, nežinia kiek metų dūlėjančią spintoje ir eičiau kad ir pėsčia į kokį balių. Na ir kas kad pakvietimą vėjai nupūtė ar kas pamiršo, jog dar esu ir puotauti būčiau nieko prieš. Net sušokti ką. Kankano jau negebėčiau. Ne. Bet va lėtą valsą tai jau tikrai. Jau girdžiu:
– Tai įsisvajojo bobulė. Grūsk tą savo suknią į spintą, apsikabink lovą ir džiaukis,kad dar iki jos nusikapstai.
Iki kur nusikapstau, nušliaužiu, nueinu, mano reikalas. Ir mano reikalas, ką apsikabinti. Lovą, stalą ar knygą. Plunksną ar kad ir duonos riekę. Svarbu turėti ką. O aš turiu. Taigi gal ir tebelaikau gyvenimą savo saujoje. Kipšas žino, kodėl tuomet kartais tursenu jam iš paskos, žvalgydamasi į vitrinas. O gal ten save jauną pamatysiu. O iš ten į mane bobulė šypt. Na ir tegul. Aš jai irgi šypt. Vis pramoga. Einant nemėgstama gatve duonos. Ne valgymui. Ne . Kad turėčiau ką apsikabinti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


%d bloggers like this: