Atminties lavintuvės

Lavini atmintį. Meluodama sau, kad viskas puiku, ir tu – nuostabi savo metų nužydėjime. Meluoji, kad noriai judi į ten, kur amžinas viržių žydėjimas ir tobuli vakarai, kur iš Dievo malonės rasi meilės ir sau, vienišai drebulei žaliaakiai. Tokie subtiliai menki vaikšto žmonės Žeme minioje kas sau. Atskirtys su jais šachmatų partijas lošia.
Lavini atmintį, kartodama, kad sula per barzdą varvėjo, kai tėvas prilašindavo jos į ąsotį. O iš tiesų nemėgai jos, nes pavasariais nesirgai, paukščių grįžtuvėmis nemokėjai džiaugtis. Gal tu povo prigimties? Savo, ne kitų dėka pati sau priskyrusi kaliausės įvaizdį? Tikra drebulė, visko, labiausiai savęs ir savo ego bijanti.
Lavini atmintį. Mintyse kartoji skaitmenų kodus, slaptažodžius, savo gimimo datą. Suki galvoje skaičių ratus, kurie tavęs, tavo smegenų veiklos kratosi. Per daug nesuvokiamos tau galios visatoje, dėsnių paremtos moksliškai. Esi tik paprasta moteris,
kemšanti viską į atmintį, idant ji kuo ilgiau tarnautų.
Lavini savo atmintį, besišypsančią buitinėmis smulkmenomis.Naivumo elementas senokai nusėdo. Bet ir išminties elemento metai neįdėjo. Suveikia proto nuostatos, kad viskas, kas buvo su tuo ir baigėsi. Ir vėl jausmai klysti traukia. Tari žodį, kur patylėt nekenktų. Tyla apsiriboji, kai privalėtum durimis ar kumščiu trenkti. Žaibu apsisprendi, kai vėžliu patartina mąstyti. Juo ropoji, kai proveržis būtinas.
Lavini atmintį. Tik ar verta, ar verta stengtis, kai jau rudi pigmentai už save ir už tave kalba? Nejau beviltiškos visos žaliaakės drebulės pastangos? Bet ir vėl kryžiažodžius, ratažodžius… savo asmens kodą, net savo gimimo datą iš stalčiaus gilumos tam reikalui trauki…
 
2018 06 29

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


%d bloggers like this: