Vakar

Vakar buvo lengviau. Nes vėl niekas nieko nežadėjo. Užeiti, paskambinti, tuo ar anuo pasidalinti. Vakar buvo lengviau, nes miglos aplenkė. Ir visi savaip suprato surašytas mintis ir svarstymus.

Supratimas savaip šventas reikalas. Ir žodžio iškraipymas juk kažkuo pagrįstas. Sava patirtimi, savo žinojimu, savo įsitikinimu. Savo teisumas didis dalykas, nedalomas į gabalus, privalo būti ir išlikti vientisas. Kitaip koks jis bus teisumas.
Sakau, kad vakar buvo lengviau, nes viskas tame vakar ir liko. Tie pašto dėžutėje svetimi laiškai, sunervinę, kodėl jie mano pašto dėžutėje. Nemalonus atsitiktinio praeivio žvilgsnis ir burbtelėjimas su neaiškia visko potekste. Ir staigiai užklupęs lietus, kuris deja neišplovė sąžinės nuo dulkių erkučių.
Vakar ant prekystalio prie gėlių turgelio sudėlioti lyg parodai gražūs obuoliai. Skanūs gal. O parduodančiojo niekur nebuvo matyti. Imti vis tiek nedera. Mėginsi, išnirs iš kur tas parduodantysis ir apkaltins vagyste. Dar dvigubai ar trigubai turėsi sumokėt. Seilė nuvarvėjo, skanu buvo, burnoje neturėjau. Kaip pasakose kad būna. Pabaigoje, kai pasakotojas jau nežino, kas toliau ir kaip viskas rutuliuosis.
Vakar buvo visais atžvilgiais geriau. Nes viskas jau buvo. Ir nėra ko dėl nieko krimstis ar džiūgauti. Gerai, kad yra tas vakar. Rūstus, lengvas, įtemptas ar dar bala žino koks. Be to vakar nebūtų šiandien. Juk šiandien remiasi į vakar. Dalis jo sueina į šiandien. O rytoj? Kažkoks mistinis, su pabaiga, kad šiandien dar va per barzdą varvėjo, burnoje neturėjau arba su Ilgai ir laimingai gyveno, kol… .

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


%d bloggers like this: