Kaltė

Esi kalta, kad atėjai į šią Žemę, palietei savo pirmuoju verksmu kažkieno džiaugsmo ar laimės debesį, jį paklupdei ir lyg prisakei jau dabar melstis tau, tave dievinti, lepinti … .

Esi kalta, nes užaugai ir panorai nusipurtyt to tupinėjimo aplink tave, to kiekvieno tavo žingsnio reguliavimo, kada į dešinę, kada į kairė, kada tiesiai.

Esi kalta, kad nepaklusai dėsniams ir ieškojau savo, savęs juose, už jų. Klimpai, klupai, kėleisi su vis augančiu kaltės jausmu, kad neatitinki jokių stereotipų, nesi tokia, kokios tavęs norėjo ir dar dabar yra tokių, kurie norėtų, kad pagal juos būtum.

Esi kalta, kad debesį kartas nuo karto myli labiau nei saulę. Šaltį priglaudi savyje dažniau nei šilumą. Stumi nuo savęs tai ir net tuos, kuriuos reikėtų glausti, priglausti ir nepaleisti. Norėtum kitaip, bet negali, nes išduotum save kaip tokią ir tavęs jau nebūtų kaip individo.

Esi kalta visu savo gyvenimu, meile jam ir kartas nuo karto supurtančia neapykanta jam, tam gyvenimui, kurio prasmę imi ir pameti.

Esi kalta tais per daug ilgai užsitęsusiais savo rugpjūčiais, kurių lauki ir kurių jau nekenti. Nes kiekvienas jų gali būt paskutinis. Ir vėl būsi kalta savo išėjimu su Tamsos piemeniu. Nes kažkam pridarysi rūpesčių, kurių ir taip jau su kaupu atseikėjai kitiems. Ta kaltė nesibaigs niekuomet, net išėjus. Kažkas tyrinės tavo buvimą, narstys ir būtinai niekins viską, ką darei taip ar ne taip.

Esi kalta net šiuo kalbėjimu. Nes kažkam sugadinsi nuotaiką, kažkas prisvilins keptuvėje blynus, beskaitydamas tavo rašliavą,
ar dar kam kažkoks biesas nutiks.

Esi kalta, nes nerandi atsakymo, kodėl tiek daug tavyje to kaltės jausmo. Nuo pat gimimo iki išėjimo ir po jo.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


%d bloggers like this: